• Editör

  • 589

  • 30 Nisan 2018

  • 0

  • 4

28. Bölüm Fragmanı

28. bölümde artık her şey ortaya dökülmeye başlıyor. Ufak Tefek Cinayetler’de Merve, Oya’nın üzerine oynamaya devam etse de tam olarak istediği sonucu bir türlü alamıyor. Çünkü Oya, onun tahmin ettiğinden daha güçlüdür. Özellikle Serhan ile arasında bağ, ilk hamlede yıkılamayacak kadar sağlamdır. Ama Serhan’ın ilişkiye ara vermek istemesi, bu aşkı bir daha kurtarılamaz noktaya getirebilir. Merve ise fitili ateşlediğini ve çok yakında her şeyin sona ereceğine inanır. Bu yüzden kendi eserinin tadını çıkarmaya bağlar.

Oya, ilacın yan etkileri yüzünden bambaşka birine dönüşmeye başlamıştır. Son günlerde yaşadığı bütün olumsuzlukların Merve ile bağlantılı olduğunu öğrenmeye çok yaklaşmıştır. Doktor Elif’in ise amacı bambaşkadır. Merve, istediğini alamazsa Elif de geçmişin intikamını alamamış olacaktır. Bu yüzden planın kusursuz ilerlemesi şarttır.

Ufak Tefek Cinayetler 28. bölüm fragmanı!

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.