• Editör

  • 236

  • 23 Nisan 2018

  • 0

  • 5

27. Bölüm İlk Sahne

Ufak Tefek Cinayetler – Merve, insanların her zaman zayıf noktalarını yakalamayı seviyor. 27. bölüm ilk sahnede de bunu görüyoruz. Bu defa da kuralı bozmayarak Oya’yı en hassas noktasından vurur. Planını sadece onun üzerine kurmaz.

Serhan’ı etkileyerek Oya’dan uzaklaştırsa da bu Merve’ye yetmez. Oya’ya olan öfkesini hiçbir şekilde dindiremez. Bu nedenle ondan özel olarak intikam alır. Oya’nın anne olamayacağı için bir türlü aile kuramaması, Merve’nin planını oluşturmasında büyük rol oynar. Bu kez kurguladığı oyunda sadece izleyici olur ve kendini garantiye alır.

Oya, büyük bir ümitle aile olma hayali kurarken Serhan ise kullanıldığını düşünerek bu ilişkiyi bir kez daha çıkmaza sokar. Ama Oya her şeye rağmen öğrendiği yeni tedaviyi kendinde uygulanmasında kararlıdır. Doktor Elif’in ortaya çıkışının gerçekte Merve’nin oyununa bağlı olduğunu bilmeyen Oya, aslında çok yanlış bir tedavinin kurbanı olmak üzeredir.

27. bölüm ilk sahne:

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.