• Editör

  • 307

  • 23 Nisan 2018

  • 0

  • 2

27. Bölüm Fragmanı

Merve ile Oya’nın savaşı artık tamamen başlamıştır, 27. bölüm fragmanında da bu açıkça görünmekte. Merve, olayın ilk şokuyla enteresan fikirler hayal etse de daha sonra kendine yakışan bir plan yapar. Bu plan gerçekleştiğinde Merve hiçbir şekilde zarar görmezken, durumla ilgili de suçlanmayacaktır. Serhan ile Oya’nın arasını açmayı hedefleyen Merve, yavaş yavaş Serhan’ın beynini yıkamayı başaracaktır.

Tüm bunlar olurken Oya için müjdeli haberler vardır. Anne olma hayalleri yıllar önce yok olsa da geçmişten tanıdığı bir arkadaşı onu yeniden ümitlendirmeyi başarmıştır. Ama bu kadını Oya’nın hayatına sokan kişi Merve’dir. Bu yüzden gerçekten iyi niyetli mi yoksa Merve’nin bir piyonu mu orası şüphelidir. Oya, tedavi adı altında kullandığı ilacın yan etkilerini görmeye başlamıştır. Bunun yanı sıra Serhan’ın ilişkiye ara vermek istemesi onu ruhsal açıdan daha da bitirmiştir.

27. bölüm fragmanı:

27. bölüm 2. fragmanı!

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.