• Editör

  • 286

  • 17 Nisan 2018

  • 0

  • 1

26. Bölüm İlk Sahne

Her zamanki gibi birçok olayın yaşandığı son bölümün ardından yine ‘şimdi neler olacak’ diye bekliyoruz. Soruların cevap bulduğu birçok 26.bölüm, yeni soru işaretleriyle izleyiciyi baş başa bırakıyor. Merve’nin Serhan’ın aşık olduğu kadının Oya olduğunu öğrenmesiyle artık hikaye bambaşka yere gidiyor.

Şimdi Merve acaba gerçekleri ne zaman öğrenecek değil de, bu durumu ne zaman söyleyecek ya da intikamını nasıl alacak diye izlemeye devam ediyoruz. Herkes kötüleştikçe büyük cinayete varan yolculukta tahminlerimiz daha da kesinleşmeye başlıyor.

Bir önceki bölümde Merve, meşhur cheescake’kini Oya için bir kez daha hazırladı. Artık hayattaki en büyük düşmanı odur ve elini kirletmekten hiç korkmayacaktır. Bu durum onu ne kadar nefret duygusuyla sarsa da, hatırladığı anılara baktıkça aslında ne kadar üzüldüğünü görebiliyoruz.Bakalım Merve en sonunda hangi duygusuna yenik düşecek?

Arzu ve Mehmet arasında ise sular durulmuyor. Arzu’nun Enver’le olan arkadaşlığının ilerlemesi Mehmet’in hiç hoşuna gitmiyor. Burcu’dan kurtulduktan sonra arık eski hayatına geri dönebileceğini düşünürken eski karısının hayatına birinin girmesine tahammül edemiyor. Yayınlanan ilk sahneye bakılırsa Arzu’nun bu konuda bazı planları var. Mehmet’in iş yerine gelerek ilginç tavırlar sergilemesi, Enver’e atılan yumruğun intikamını alacak gibi gösteriyor.

Ufak Tefek Cinayetler 26. bölüm ilk sahne:

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.