• Editör

  • 328

  • 16 Nisan 2018

  • 0

  • 3

26. Bölüm Fragmanı!

Uzun süredir Oya – Serhan aşkından romantik anlar izleyemiyoruz derken 25. bölümle birlikte bu açığı kapattık diyebiliriz. Özellikle bu zamanlamanın Merve’nin her şeyi öğrenmesiyle denk gelmesi tamamen manidar bir durum. Gerçek intikamların alınacağı bölümlere artık kendimizi hazırlamalıyız. Çünkü sezon finali yaklaştıkça cinayet günü de yaklaşıyor. Böylelikle herkes daha sert, daha acımasız ve daha korkusuz yüzlerini göstermeye başlıyor.

Merve, her şeyi öğrendi öğrenmesine ama bu durumu şimdilik gizli tutmaya karar veriyor. Bu sayede hain planlarını daha iyi yapabileceğini düşünüyor. Diğer yandan Merve’nin hiç görmediğimiz yönlerini keşfedebiliriz. Aslında onun da içerisinde kırılgan bir taraf olduğunu ve güçlü görünmek adına hiç düşünmeden nasıl bastırdığını göreceğiz.

Nihayetinde aldatılmak duygusunun nasıl bir şey olduğunu acı bir şekilde tecrübe ediyor. Özellikle onun yerine tercih edilen kadının yıllar önce en yakın arkadaşı, şimdi ise bir numaralı düşmanı olan Oya olması işleri daha da zorlaştırıyor.

Ufak Tefek Cinayetler 26. bölüm 1. ve 2. fragmanı!

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.