• Editör

  • 653

  • 9 Nisan 2018

  • 0

  • 4

25. Bölüm İlk Sahne

Ufak Tefek Cinayetler’de olaylı geçen doğum günü partisinden sonra işler iyice karışmaya başlamıştır. Oya’nın planı ona keyif verse de Edip bu durumdan pek de memnun olmaz. Bu yüzden artık Oya’ya eskisi kadar destek olmayacaktır. 25. bölüm’e yaklaşırken Merve, Serhan’ın hayatındaki kadını öğrenmek için uğraşırken ipin ucunu yakalamayı başarmıştı. Parti sayesinde ise tüm parçalar yerine oturmuş oldu.

Yayınlanan ilk sahnede Mehmet’in deli dönmüş hallerine şahit oluyoruz. Son bölümle birlikte kıskançlık duygusunun yavaş yavaş ortaya çıktığını hissederken, yeni bölümde ise bu duygunun öfkeye dönüştüğünü izleyeceğiz. Arzu, Enver ile olan yakınlaşmasını saklama taraftarıyken, Mehmet’in bu tepkisi yüzünden artık tam tersi davranacaktır.

Merve’nin durdurulamaz halleri Serhan’ı çileden çıkarır. Merve’nin Serhan’ı kaybetmesinden dolayı yaşadığı sıkıntılarda onu Edip teselli edecektir. Edip’in haklı olandan çok mağdur olanın yanında olmayı tercih etmesi Oya ile aralarının açılmasına neden olur. Artık herkes tarafını belirleme derdindedir. Çünkü gerçek savaş yavaş yavaş başlamıştır ve tarafını doğru seçen sonunda hayatta kalabilecektir.

Ufak Tefek Cinayetler 25. bölüm ilk sahne:

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.