• Editör

  • 796

  • 2 Nisan 2018

  • 0

  • 7

24. Bölüm İlk Sahne

Mehmet, nihayet gerçeklerin farkına vardı ve geç de olsa Burcu’ya ayrılmak istediğini söyledi. Ama Burcu, artık eskisi gibi değildir ve bu ilişkiyi bitirmeye hiç de niyeti yoktur. Mehmet, bu süreçte Arzu’ya yaptığı haksızlığın farkında bile değildir.

Burcu’nun gerçek yüzünü görene kadar hem Arzu’ya inanmamış ve hem de çocukların velayetini almak için dava açmıştır. Böylece Arzu’nun gözünde tamamen bitmiş ve tüm kredilerini tüketmeyi başarmıştır.

Merve, en büyük darbeyi, aldatıldığını öğrendiğinde değil de o kişinin Oya olduğunu öğrendiğinde yaşamıştır. Çünkü Oya ve Merve, birbirlerinden siyah ve beyaz kadar farklı iki kadındır. Ayrıca en eski ve en güçlü düşmanlarından biridir.

Serhan’ı geri kazanmak artık onun için eskisinden daha önemlidir. Ama bu defa oyunlarını çok dikkatli kurgulamak zorundadır. Çünkü yapacağı her kötülüğün sonucunda maalesef kendisi de zarar görecektir.

İşte Merve ile gençliğinin karşılaştığı 24. bölüm ilk sahne!

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.