• Editör

  • 352

  • 5 Nisan 2018

  • 0

  • 3

24. Bölüm Fragmanı

Gerçeklerin ortaya çıktığı bölümün ardından Merve ve Oya’nın nasıl bir yol izleyeceği merak ediliyor. Pelin ve Merve’nin katil olma teorilerinin çöküşünü izlediğimiz son bölüm, final sahnesiyle izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başardı. Cesedin bir anda ortadan kaybolması bu işte Merve’nin parmağı olduğunu düşündürse de işin aslının bambaşka olduğu ortaya çıktı.

Boşanma konusunun ertelenmesi Oya ve Serhan aşkını etkileyecek mi derken onlar her şeye rağmen aşklarını yaşamaya karar verirler. Ama hem ilişkiyi yaşamak hem de herkesten gizlemek tahmin ettikleri gibi kolay olmaz.

Her konuda ne kadar zeki bir kadın olduğunu gösteren Merve, nihayet Serhan’ın hayatında başkasının olduğundan şüphelendi ve kendi yöntemleriyle kimsenin akıl edemeyeceği bir planla o kadının kim olduğunu öğrenmeyi başardı. İnkâr edilemeyecek şekilde yaşanan bu karşılaşmadan Oya kurtulmayı başarabilecek mi? Bilinen tek şey; uzun zamandır olması beklenen bu yüzleşmenin ardından kimsenin hayatı eskisi gibi olmayacaktır.

 

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.