• Editör

  • 237

  • 27 Mart 2018

  • 0

  • 3

23. Bölüm Fragmanı

Herkesin yaşamak için can attığı Sarmaşık sitesi, artık eski güzelliğini kaybetmiştir. Orası bundan sonra tehlikeli ve zehir saçan bir yerdir. Yalanlar her zamankinden daha çok can yakmaya başlar ve tüm gerçekler gömülmeye devam eder. Ama asıl kazananın kim olacağı ise henüz belli değildir.

Merve, görülen boşanma davasından istediğini almayı başarmıştır. Boşanmayı sonuna kadar engelleyecek planları olsa da Merve’nin başı beladan bir türlü kurtulmaz. Tunç ve Burcu’nun yarattığı problemleri birbirine bağladığını düşünse de işler istediği gibi gitmez.

Pelin ile birlikte Tunç Hoca’nın oyununa gelip ormana gelirler ve onu öldürdüklerini düşünürler. Bu durumun daha sonradan karşılarına çıkmaması için geri dönüp onu gömmeye karar verseler de Tunç olduğu yerde yoktur. Peki, gerçekten öldü mü? Öldüyse cesedini kim yok etti? Artık hiç bir şey lafta değildir ve ufak tefek cinayetler soğukkanlılıkla işlenmeye başlamıştır.

23. Bölüm fragmanı

23. Bölüm 2. Fragman

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.