• Editör

  • 742

  • 19 Mart 2018

  • 0

  • 6

22. Bölüm İlk Sahne

Her zamanki gibi entrika dolu bir final sahnesinin ardından yayınlanan ön izleme, izleyicinin merakını gidermeyi az da olsa başardı. Oya, yaşadıklarını atlatmakta hala zorlanmaktadır. Bu süreçte Edip, ona bütün desteğini verse de onun aslında sadece Serhan’ın yanında olmasına ihtiyacı vardır.

Herkes Oya’ya bunu yapanı bulmaya çalışırken kendisi de asıl suçluyu tam olarak tahmin edemez. Elinde delil olarak kalan bilekliği ise Burcu gizlice aldığı için şüphelerini kanıtlayacak hiçbir şeyi yoktur.

Burcu, suçlu olarak Arzu’yu göstermesiyle birlikte durdurulamaz bir hale gelmiştir. Söylediği tek bir yalan, başka yalanları da beraberinde getirir. O artık çok tehlikeli biridir ve kaybetmemek için göze alamayacağı hiçbir şey yoktur. Bu sırada herkesin Oya’dan bahsediyor olması Merve’yi daha da öfkelendirir. Ama onun uğraşması gereken daha ciddi problemleri vardır.

Boşanma sürecini engellemeye çalışırken bir de Tunç hoca geri döner. Kendisine yapılanların intikamını almakta kararlıdır ve bu defa Pelin’i de karşısına alacaktır.

İşte 22.bölüm ilk sahne.

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.