• Editör

  • 254

  • 18 Mart 2018

  • 0

  • 1

22. Bölüm Fragmanı

Herkesin yaşamak için can attığı, özellikle ailelerin tercih ettiği Sarmaşık sitesinde sakinler bir suçluyla karşı karşıya kalmıştır. Katil olmayı göze alabilecek, soğukkanlı bu kişinin Burcu olabileceği hala kimsenin aklına gelmemiştir.

İddialar Arzu’yu gösterse de olay aydınlatılana kadar herkes kendini rahatsız hisseder. Her an birinin öldürülme ihtimali ile yaşamak Burcu dışında kimse için kolay değildir.

Burcu’nun bu durumu kabullenmemesi diğer kadınların birbirine düşmesine neden olur. Ama Merve, içinden bulunduğu durumdan rahatsız olur ve bu şüphelere bir son vermeye kararlıdır. Ama yine sonunu düşünmeden bir plan hazırlar. Kim suçlu, kim haklı ortaya çıksa da bu defa hazırladığı oyunlar bir aile dramına dönüşecektir. Diğer yandan Merve’nin ortadan kaldırdığı sorunlar yeniden gün yüzüne çıkmaya başlamıştır. Bu sorunun ta kendisi olan Tunç Hoca (bkz. Kimdir?), artık kaybedecek bir şeyi olmayan bambaşka birine dönüşmüştür. Ve hedefinde Merve ve Pelin vardır.

Oya ise düğünde başına gelen kötü olaydan sonra psikolojik açıdan çok fazla etkilenmiştir. Ama durumun iyi tarafından bakılırsa bu olay Serhan’la yeniden yakınlaşmasına neden olur. Aynı zamanda Serhan ve Merve’nin boşanma davasının görüleceği gün gelmiştir. Merve, boşanmamak için elinde kalan son stratejisini artık uygulayacaktır.

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.