• Editör

  • 711

  • 12 Mart 2018

  • 0

  • 5

21. Bölüm İlk Sahne Sneak Peek

Olaylı geçen düğün gecesinin ardından artık hiçbir şey eskisi olmayacaktır. Özellikle Oya için durum farklı bir boyuta varmıştır. O artık eski Oya değildir ve içindeki kötüyü göstermekten artık çekinmeyecektir. Bu düğün aslında birçok şeyin başlangıcı sayılabilir. Bundan sonra herkes cesur olmaktan kaçınmayacak ve gerçek yüzünü göstermeye başlayacaktır.

Yaşanılanlardan dolayı Burcu ve Mehmet’in nikahı yarıda kalır. 21. Bölüm ön izlemesine göre Oya’ya kurulan tuzağın kimin planladığı hala bulunamaz. Esas suçlunun Burcu olabileceği ise kimsenin aklına gelmez. Çünkü hamilelik yalanından sadece Oya haberdardır. Bu nedenle Burcu’nun böyle bir şey yapmasını gerektirecek geçerli bir sebebi yoktur. Ama Oya, kendisine bunu yapanı elbette çok iyi biliyordur.

Burcu’ysa hala rahat durmaz ve bu olayı Arzu’nun yaptığını öne sürerek işleri biraz daha karıştırır. Bu söylentiyi duyan Arzu, bu yalanın hesabını sorarken Burcu’nun açık vermesiyle asıl suçlunun o olduğunu anlar. İyice köşeye sıkışan Burcu, merdivenlerden itilmiş gibi düşerek son hamlesini yapmış olur. Böylece hamilelik yalanından da kurtulmuş olacaktır. Onun planları böyleyken o sırada Oya’nın nasıl bir yol izleyeceğiyse tam bir merak konusu. Çünkü Burcu’nun aslında hamile olmadığını söylediği an yapılan tüm planlar etkisiz hale gelecektir.

21. bölüm ilk sahne sneak peek yayınlandı! İşte o sahneler!

TV’de izlediğimiz ilk sahnede (sneek peek) Burcu ve Arzu’nun karşılaştığını izledik. Oya’nın buz odasına kilitlenmesini Burcu’ya soran Arzu, onu itekledi ve Burcu merdivenlerden yuvarlandı.

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.