• Editör

  • 390

  • 12 Mart 2018

  • 0

  • 4

21. Bölüm Fragmanı

Uzun süredir unuttuğumuz heyecanın bol olduğu son bölümün ardından 21. bölüm ile birlikte tüm sorular yanıt bulacak. Artık Sarmaşık’ta yeni bir dönem başlıyor. Bundan sonra kimse gerçek yüzünü göstermekten çekinmiyor. Özellikle Oya için bir devir kapanıp yeni bir devir açılıyor. Oya, herkese merhamet göstermekten ve acımaktan yorgun düşmüştür. O da artık herkes gibi hak edene hak ettiğini verme derdindedir.

Pelin ve Merve arasında da sular bir türlü durulmaz. Artık eskisi gibi olmaları imkansız hale gelmiştir. Pelin, elindeki büyük kozu kullanarak Merve’yi bitirmek için sabırsızlansa da aynı heyecanı bir türlü Oya’da göremez. Oya’nın tek derdi aşkını en doğru şekilde yaşayabilmektir. Tüm bu olaylardan sonra Serhan’la arasını düzeltmeyi başarır.

Arzu ve Mehmet cephesi de oldukça hareketlidir. Arzu’nun öfkesi git gide daha da artmaktadır. Ama bu durum Mehmet’in yapacağı bir hamleyle her an değişebilir.

 

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.