• Editör

  • 11.495

  • 4 Haziran 2018

  • 0

  • 6

2. (Yeni) Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Star Tv’nin en başarılı dizileri arasında yer alan Ufak Tefek Cinayetler, 5 Haziran Salı akşamı sezon finali bölümüyle ekrana geldi. Yaklaşık 3 ay boyunca mola verecek olan dizi, 2. sezonunda da aynı başarıyı yakalayacak gibi görünüyor. Gökçe Bahadır, Mert Fırat, Aslıhan Gürbüz, Bade İşçil ve Tülin Özen gibi oyuncuların başrolünde yer aldığı, Meriç Acemi’nin ise senaristliğini üstlendiği dizinin yeni sezonunda büyük değişiklikler yaşanacak. En az iki karakter hayatını kaybederek diziye veda edeceği için dizinin oyuncu kadrosuna bazı sürpriz isimler katılacak.

Herkesin sabırsızlıkla beklediği büyük parti, geçmiş yıllardaki partilerden oldukça farklı geçecektir. Müzik ve eğlencenin olduğu bu mekân, bir anda tüyler ürperten bir cinayetin işlendiği olay yerine dönüşür. Aynı zamanda büyük hesaplaşmaların olduğu ve herkesin tüm nefretini dışa vuracağı bir parti olur. Her detayı çok fazla düşünülen ilk cinayet planları suya düşse de her zaman yedekte bir B planı vardır.

Yeni sezon ne zaman yayınlanacak?

Entrika ve heyecan dolu geçen koca bir sezonun ardından, 2. sezonda neler olacağı ve hangi hikaye üzerinde durulacağı şimdiden merak ediliyor. Ufak Tefek Cinayetler, yeni sezonuyla 18 Eylül Salı akşamı kaldığı yerden devam edecek. Bakalım yeni sezonda hangi ufak tefek cinayetlerle karşılaşacağız.

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.