• Editör

  • 189

  • 16 Eylül 2018

  • 0

  • 2

2. (Yeni) Sezon Afişi Yayınlandı!

Çok yakında Star Tv’de kaldığı yerden devam edecek olan Ufak Tefek Cinayetlerin yeni sezon afişi yayınlandı. Ali Bilgin ve Deniz Yorulmazer’in yönetmenliğindeki dizi, 2. Sezonuyla da yılın en çok konuşulan yapımlarından biri olacak gibi görünüyor. Diziye dahil olan iki yeni oyuncuyla birlikte dizinin hikayesi daha da güçlenecek ve farklı hikayelerin de kapısını aralayacak.

Ufak Tefek Cinayetler’in yayınlanan afişinde Ushan Çakır ve Osman Sonant da yer alıyor. Bu iki karakterlerden biri Merve’nin hayatını etkilerken, diğeri ise Pelin’i yakından ilgilendiriyor. Yeni sezon 1. Bölüm fragmanına bakacak olursak, aradan aylar geçer. Oya, Sarmaşık’a eski evine geri döner ve eski çatışmalar yeniden yaşanmaya başlar. Tanıtımda görünen bebek ise Oya’nın doğum yaptığını gösteriyor. Ayrıca bu sezon komiser Kemal ve yardımcısının sahnelerine daha fazla yer verilecek. Kerim Adil Sağlam ve Emre Çelen de öne çıkan karakterlerden olacak. İki isim Sarmaşık’a gelirken geçmişteki sırları da beraberinde getirecekler.

Ufak Tefek Cinayetler 18 Eylül Salı akşamı yeni sezonun ilk bölümüyle Star Tv’de başlıyor…

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.