• Editör

  • 184

  • 4 Mart 2018

  • 0

  • 2

19. Bölüm Fragmanı

Heyecan dolu geçen bir bölümün ardından 19. Bölüm ortaya çıkmayan bazı sırları gün yüzüne çıkartacak. Serhan, Merve’nin oyunu sayesinde vicdan azabı duyarken Oya’dan da gittikçe uzaklaşmaya başlamıştır. Bunda Oya’nın kendini geri planda tutmasının da büyük rolü vardır. Bu durumdan pişman olan Oya, Serhan’ı yeniden kazanmak için atağa geçer. Aralarındaki aşk, bir türlü doludizgin yaşanamadığı için büyümeye de devam eder. Edip ile Merve arasında yaşanan tuhaf yakınlaşma, Merve’nin ona olan nefretini daha da arttırmış gözükse de aslında bu kendine bile itiraf edemediği bir duygunun başlangıcıdır.

Merve, Serhan’ı yavaş yavaş geri kazandığını düşünürken, eski arkadaşları tarafından dışlandığı için Burcu’yu yanına çekmeye karar verir. Sarmaşığa taşınabilmesi için yardım etmesi Arzu’yu çileden çıkartır. Böylelikle Merve’nin düşmanları git gide çoğalmıştır. Arzu, artık eskisi gibi değildir. Özellikle Burcu’nun hamile olduğunu öğrenmesi ona sürekli kandırıldığını hissettirir. Bu nedenle artık içindeki deli tarafını o da göstermeye başlayacaktır.

19.bölümde düşmanlar yer değiştiriyor. Oya, Burcuyla bir çekişmenin içerisine girerken, Arzu’nun hedefinde ise Merve vardır. Eline geçen bilgiyi Merve’yi hemen bitirmek yerine şimdilik büyük bir koz olarak kullanmaya karar verir. Pelin’in ise rüyası gerçek oldu denilebilir. Tam kazandığını zannederken Oya ve Arzu güçlenen taraf olmuştur. Peki, Burcu hamilelik yalanının sonuna gelmişken Oya, istediklerini yaptırmak için bu yalana ortak olacak mı? Yoksa Burcu, gerçekten hamile olduğunu öğrenerek beklenmedik bir sürprizle temize mi çıkacak?

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.