• Editör

  • 130

  • 19 Şubat 2018

  • 0

  • 4

17. Bölüm İlk Sahnede Ne Olacak?

Geçtiğimiz hafta oldukça heyecanlı bir bölümle ekrana gelen Ufak Tefek Cinayetler, final sahnesinden çok bölüm sonunda yayınlanan 17. Bölümün ilk sahnesiyle büyük merak uyandırdı. Otelde dolaba saklanan Pelin, Oya ile Serhan aşkını kendi gözleriyle görmüştü. O odadan nasıl çıkacak ve bu aşkı bildiğini belli edecek mi derken, yayınlanan ilk sahne bazı soruların cevabını vermiş oldu.

17.bölümün ilk sahnesinde Oya ile Serhan’ı Pelin ve babası ile birlikte yemekte görüyoruz. Ancak Pelin’in kendinden emin duruşu ve Oya’nın tedirgin tavırları dikkat çekiyor. Bu durumu onlara karşı kullandığı çok belli olan Pelin, bu koz ile nereye varmayı planlıyor?

Flashback

Yeni bölüm açılışı bu sahne ile yapacaksa büyük ihtimal dizide flashback sahneler yer alacaktır. Oya ve Serhan, Pelin’in yemek davetine birlikte katılmayı nasıl ve neden kabul ettikleri gösterilebilir. Pelin, babasından başlayarak Serhan’ın müşterilerine boşanma durumunu kabul ettireceğe benziyor. Bu sayede Merve’yi bir kez daha yenebileceğine inanıyor. Oya ve Serhan’ı kukla gibi oynatabileceğini düşünse da hala bir açığı olduğunu unutuyor. Yemekte de görüldü gibi Serhan, 96’daki olayı babasına anlatmaya çalışırken Pelin aniden müdahale ediyor ve konuyu kapatıyor. Yani durum şu ki, Pelin hala tamamen istediğini yaptırabilecek bir pozisyonda değil. Ama bildiği gerçekler ona uzun süre yetecektir.

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.