• Editör

  • 183

  • 16 Şubat 2018

  • 0

  • 8

17. Bölüm Fragmanı

16.bölümde Sarmaşık’ın iyice karıştığı bölümden sonra 17. Bölüm daha da heyecanlı olacak. 16. Bölüm’de sevgililer günü heyecanı yaşanırken, bir sonraki bölümde ise o günün ardından ortaya çıkan sırların kalıntılarını izleyeceğiz. Arzu ile Mehmet’in 14 Şubat kutlaması büyük ihtimalle Uludağ’da olacak. Baş başa, gözlerden uzak kalmak için burayı tercih edecekler.

Merve, Oya’nın yemekte anlattıklarından dolayı evliliğinin sallandığını düşündüğü için Serhan’ın Oya’ya aşık olacağını aklına bile getirmez. Bu durum 17. Bölümden sonra da uzun süre değişmeyecek gibi duruyor. Yani Merve’nin Oya için yaptığı planlar şimdilik geçmişteki olayın intikamı olacak.

Pelin, büyük sırrı öğrense de bunu doğru zamanda kullanmak için bekler ve diğer taraftan Oya’nın ağzını aramayı da ihmal etmez. Bununla da yetinmeyip ilginç bir yol deneyecektir ve şüphelerinden daha da emin olacaktır. Tüm bunlar olurken Merve ve Serhan’ın ayrılacağı bütün Sarmaşık tarafından öğrenildiği için işler daha da çıkmaza girecek.

17. bölümde Arzu’nun Mehmet ile yakınlaşması, Burcu’nun buna engel olması, Merve’nin yeni çatışmaların içine girmesi ana konular olacak gibi.

 

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.