• Editör

  • 129

  • 9 Şubat 2018

  • 0

  • 1

16. Bölüm Fragmanı

15. bölümdeki yangın sahnesiyle izleyenlerin yüreğini ağzına getiren Ufak Tefek Cinayetlerin 16. Bölüm fragmanı yayınlandı. Serhan ile Oya’nın mutlu kahvaltı sahnesiyle başlayan bölüm, Merve’nin intikam planlarken yaptığı Cheesecake’i Oya’ya götürmesiyle son buldu.

Serhan’la boşanma evresinde olan Merve, lisede yaptıkları yüzünden eşinin boşanmak istediğini düşünürken, avukatının aklına girmesiyle “başka kadın” fikrine iyice alıştı. Bölüm sonu da şüphelendiği kişinin Oya olduğunu iyice belirtmiş oldu. Peki, şimdi ne olacak? Yeni bölüm fragmanına baktığımızda Merve’nin Serhan’ı kaybetmeye niyeti yoktur. Diğer taraftan Serhan, ilişkisini herkese duyurmak istiyor. Ancak Oya bu duruma hem razı olmuyor hem de Serhan’ın ilgisizliğinden yakınıyor.

Geçtiğimiz bölüm hiç gözükmeyen Pelin ise bu gizli aşktan daha da emin olmaya başlamışken durumu Merve’ye söyleyecek midir? Son olarak Mehmet yaşadığı ilişkinin pişmanlığını yaşarken, yangın olayı Arzu’yla onu daha yakınlaştırmaya başlayacaktır.

Ufak Tefek Cinayetler 16. Bölüm Fragmanı:

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.