• Editör

  • 173

  • 2 Şubat 2018

  • 0

  • 3

15. Bölüm Fragmanı

Tüm sırların açığa çıktığı son bölümün ardından 15. Bölüm fragmanı merakla bekleniyordu. Salı akşamı yayınlanan bölüm sonrası 15. Bölümden bir ön izlemenin yayınlanması heyecanı biraz daha arttırdı. Bilindiği üzere geçtiğimiz bölüm Oya, bir yemek organize ederek herkesi evine davet etmişti.

Edip’in de desteği sayesinde 1996 senesinde yaşadığı o talihsiz olayın gerçek yüzünü anlatmaya başladı. Bu olayın ardından hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktı. Özellikle de Merve için. Durumu kurtardığını düşünen Merve, Serhan’ın boşanmayı istemesiyle bir kez daha yıkıldı. Ve mutlu son, Oya ile Serhan nihayet kavuştular. Her şey olması gerektiği gibi derken 15. Bölüm fragmanı seyirciyi bir kez daha ters köşeye yatırdı. Merve, geçmişte yaptıklarından dolayı Serhan’ın boşanmak istediğini düşünürken, Arzu’nun avukatı sayesinde gözü açılır ve aşık olduğu kadını bulmaya karar verir. Bunun yanı sıra okulda çıkan yangında Nilay ve Pelin’in oğlu Berk mahsur kalır. Daha sonra görüyoruz ki Mila da içerdedir.

Belki de Serhan kızı için eve geri dönecek, Oya ve Serhan aşkı da yarım kalmış olacak. Bu yangın neden çıktı ve içerdekiler sağ salim kurtulabilecek mi? Bu soruların cevabını yeni bölümde göreceğiz.

Ufak Tefek Cinayetler 15. Bölüm Fragmanı:

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.