• Editör

  • 195

  • 25 Ocak 2018

  • 0

  • 4

14. Bölüm Fragmanı

Ufak Tefek Cinayetlerin 23 Ocak Salı akşamı 13. bölümü yayınlanırken dizinin heyecanlı akışı akıllara 30 Ocakta yayınlanacak 14. bölümü getirdi. 14. bölüm fragmanında neler olacağı merakla beklenirken Oya ve Serhan arasındaki ilişki de merak konusu oldu.

13. bölümde Serhan, Oya ile yeni bir ilişkiye hazırlanırken Oya’nın buna izin vermemesi ve Merve’nin evini geri almak için yaptıkları gündem olmuştu. Pelin’i tuzağa düşüren Merve evini geri almayı başarırken çeşitli planlar ile Oya da beklenenin aksi eylemler gerçekleştirmişti. Arzu ile yeniden yeşeren Mehmet’in ilişkisi de 14. bölümde merak edilenlerden birisi oldu.

14. bölüm fragmanı 1. fragmanı yayınlandı!

UfakTefekCinayetler blog sayfası olarak lafı uzatmadan dizinin henüz 14. bölüm fragmanının yayınlanmadığı paylaşmak isteriz. Dizi hakkında tüm gelişmeleri yakından takip ettiğimizi belirterek 14. bölüm fragmanının yayınlanır yayınlanmaz buradan sizlerle paylaşılacağını bildirmek isteriz. Dilerseniz sosyal medya hesaplarımızdan takipte olarak paylaşımları hemen görebilirsiniz.

Oya’nın evinde verdiği yemek ve paylaşacakları her zamanki gibi merak konusu. Geçmişe dönük neler anlatacağı, anlattıklarının sarmaşıkta nelere sebep olacağı insanı düşündürmüyor değil. İşte 14. bölüm fragmanı!

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.