• Editör

  • 153

  • 21 Ocak 2018

  • 0

  • 3

13. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Ufak Tefek Cinayetlerin 23 Ocak Salı akşamı çıkacak olan 13. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Her bölümü soluksuz izlenen dizinin yeni bölümünde olaylar iyice karışacak. Suçsuz olduğu anlaşılan Serhan, artık kendisini Oya’ya teslim etmeye karar verir. Ve artık erteledikleri ne varsa yaşamak ister. Eski gücünü geri kazanan Merve’nin ise Serhan’ın ayrılmak istediğinden haberi bile yoktur.

Evini ve liderliğini geri almak için planlarını devreye sokma peşindedir. İlk olarak Enver’le ortak olup şirket kuran Arzu’yu hedef alır ve hemen ardından oklar Pelin’i gösterir. Pelin’se tam Merve’nin yerine geçtim derken Tunç Hoca ortalığı bulandırır ve Taylan’a giderek Pelin’le ilişkisi olduğunu söyler. Merve’nin arkasına bakmadan oynadığı oyunlar, istemeden de olsa Oya’nın tehlikeli tarafını ortaya çıkarır. Bu 4 esas kadın toplanarak hesaplaşmaya başlar. Diğer yandan erkekler de bir araya gelir ve çok ilginç bir şekilde gerçek bir konuşma yaparlar.

Ufak Tefek Cinayetler 13. Bölüm Fragmanı:

Ufak Tefek Cinayetler 13. Bölüm 2. Fragman

Yazar: Editör

Her salı Star TV'de kilitlenen editor, dizinin inciğini cıncığını sizlerle paylaşır. Dizi hakkında güncel gelişmeler, ilgi çeken konular editörün takibinde!

159 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.